Apartament – Loft

Dla Gości, którzy cenią sobie otwarte przestrzenie i bardzo nowoczesny design, przygotowaliśmy dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 100 m2.

To najbardziej przestronne miejsce w Willi, z dodatkowym udogodnieniem w postaci kuchni. Na dolnym poziomie, oprócz kuchni i dużej łazienki z prysznicem i bidetem, znajduje się część dzienna z rozkładaną dużą sofą i stół dla co najmniej 6 osób. W części drugiej dolnego poziomu jest duże łózko małżeńskie i szafa. Antresola wyposażona jest natomiast w stół do pracy, dwa łóżka podwójne, dwa pojedyncze i rozkładany fotel ( w sumie miejsca dla 7 osob). Szybkie łącze wi-fi obejmuje teren całego apartamentu, w dolnej części TV satelitarna i zbiorcza.

Zapewniamy czystą świeżą pościel, komplet ręczników i kosmetyków hotelowych dla wszystkich gości.

Spokojna okolica i profesjonalna obsługa sprawiają, że Goście Willi Jadwiga mają doskonałe warunki do odpoczynku lub pracy w skupieniu.

Cena Apartamentu LOFT dla dwóch osób w tygodniu (Pn.-Czw.)* 250 PLN
Cena Apartamentu LOFT dla dwóch osób w weekend (Pt.-Nd.)* 280 PLN
Dodatkowa osoba w Apartamencie LOFT (max. 8 osób)* 80 PLN

*śniadanie w apartamencie Loft nie jest wliczone w cenę i dla zainteresowanych jest dodatkowo płatne 15 zł

Dlaczego warto rezerwować bezpośrednio na naszej stronie:

  • Rezerwujesz bezpośrednio, masz więc pewność rezerwacji pokoju. Unikasz zbędnych pośredników i dodatkowych opłat.
  • Pełne bezpieczeństwo – dane osobowe i karty kredytowe są zaszyfrowane, a dostęp do nich ma tylko personel Willi Jadwiga.
  • Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. Potwierdzenie możesz wydrukować, ale nie musisz tego robić. Wystarczy, że podasz swój email – tam wyślemy Twoje potwierdzenie.

Przygotowaliśmy również dla Państwa inne, 4 duże pokoje, wszystkie nowocześnie urządzone, z dużymi łazienkami z oknami. Trzy pokoje są dwuosobowe z dostawką w postaci rozkładanej sofy oraz jeden pokój dwuosobowy.

Pokoje są jasne i wygodne, a położenie budynku sprawia, że przez cały dzień są dobrze nasłonecznione. W każdym pokoju Goście mają do dyspozycji telewizor z anteną satelitarną oraz z anteną zbiorczą, a także dostęp do bezpłatnego Internetu Wi-Fi.

W cenie pobytu, w pokojach* oferujemy Gościom śniadanie, w oddalonej o zaledwie 2 minuty od Willi Jadwiga, zaprzyjaźnionej Café Bistro BOCOCA. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty lunchów, tart i deserów, jak również skosztowania przepysznej kawy i herbaty, jakie oferuje Bococa.

*wszystkie pokoje z wyjątkiem apartamentu Loft, w którym znajduje się kuchnia i śniadanie jest opcją dodatkową.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus